Programación

miercoles 14/9

19.00h
Classe magistral | França
La Teatralitat del moviment. (60’)
a càrrec de Claire Heggen, directora de
la companyia Théâtre du Mouvement.
Per primera vegada a l’estat espanyol.
Centre Municipal Bernat i Baldoví

19.30h
Cie. Monkey Style | França
Babylloon. (50’)
Estrena a la Comunitat Valenciana.
Claustre Espai Joan Fuster

20.45h
Enric Monfort
& José Antonio Portillo
| Benicàssim
Biblioteca de ruidos y sonidos. (30’)
Preestrena de l’espectacle.
Casal Jove

22.30h
Cia. Leandre | Catalunya
Rien à dire. (60’)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

23.45h
Cie Les Güms | França
Stoïk. (55’) Per
primera vegada a la Comunitat
Valenciana.
Escenari Plaça de l’Ajuntament

sabado 17/9

12.00h
Factoría Los Sánchez
+ Imaginary Landscape
Factory | Benicarló
Xup-xup. (30’)
Sala d’Exposicions Els Porxets
De 17.00h a 17.45h (cada 5 minuts)
Nacho Diago
La caja. (5’)
Claustre Espai Fuster

17.30h
Enric Monfort &
José Antonio Portillo
Biblioteca de ruidos y sonidos. (30’)
Casal Jove

18.00h
Cão à chuva | Portugal
Lullaby. (40’)
Per primera vegada a la Comunitat
Valenciana.
Escenari plaça Ajuntament

18.45h
Cie. 1watt
Parfait Etat de Marche. (30’)
Itinerant Plaça Ajuntament i rodalies.
De 18.30h a 19.15h (cada 5 minuts
Nacho Diago
La caja. (5’)
Claustre Espai Fuster

19.00h
Beau Geste | França
Transports Exceptionnels. (20’)
Per primera vegada a la Comunitat
Valenciana
Plaça Jaume I

19.45h
La Fam | Vila-rea
The Wolves. (40’)
Itinerant Carrer Sequial – Plaça Sant Pere

20.00h
Enric Monfort
& José Antonio Portillo
Biblioteca de ruidos y sonidos. (30’)
Casal Jove

20.00h
La panda de Yolanda
Metamorfosi. (60’)
Sala d’Exposicions Els Porxets

20.00h
Kulunka Teatro
Solitudes. (85’)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

20.00h
Cie. 1watt
Parfait Etat de Marche. (30’)
Itinerant Plaça Ajuntament i rodalies
De 20.30h a 21.15h (cada 5 minuts)
Nacho Diago
La caja. (5’)
Claustre Espai Fuster

21.00h
Beau Geste | França
Transports Exceptionnels. (20’)
Plaça Jaume I

22.00h
Cão à chuva
Lullaby. (40’)
Escenari plaça Ajuntament

23.00h
Yllana
25 Yllana. (70’)
Poliesportiu Cobert

23.00h
Kulunka
Solitudes. (85’)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

00.30h
La Fam
The Wolves (25’)
Itinerant Carrer Sant Josep a Plaça Jaume I

00.45h Matinada
Le snob & Ulik’s | França
GLISSSSSSSSSENDO. (30’)
Per primera vegada a la Comunitat
Valenciana.
Plaça Jaume I
Diumenge

jueves 15/9

10.30h
Enric Monfort
& José Antonio Portillo
Biblioteca de ruidos y sonidos. (30’)
Sessió escolar.
Casal Jove

18.00h
Cie. Monkey Style
Babylloon. (50’)
Claustre Espai Joan Fuster

19.00h
Companyia ES | Catalunya
In. (45’)
Per primera vegada a la Comunitat
Valenciana.
Escenari Plaça de l’Ajuntament

19.30h
Enric Monfort
& José Antonio Portillo
Biblioteca de ruidos y sonidos. (30’)
Casal Jove

20.00h
Presentació del llibre Els dimonis
que dicten, de Salvador Vendrell.
Espai Joan Fuster (60’)

19.45h
Taller Municipal
de Teatre de Sueca
El silenci de l’estima (itinerant 30’)
Estrena.
Plaça Ajuntament i rodalies

20.30h
Cia. Leandre
Rien à dire. (60’)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

23.00h
Cie. Les Güms
Stoïk. (55’)
Escenari Plaça de l’Ajuntament

domingo 18/9

11.30h
Enric Monfort
& José Antonio Portillo
Biblioteca de ruidos y sonidos. (30’)
Casal Jove

12.00h
Factoría Los Sánchez +
Imaginary Landscape Factory
Xup-xup. (30’)
Sala d’Exposicions Els Porxets

12.30h
Marta Sitjà | Catalunya
Ambicions . (30’)
Escenari plaça Ajuntament

13.00h
Factoría Los Sánchez
+ Imaginary Landscape
Factory
Xup-xup. (30’)
Sala d’Exposicions Els Porxets

17.30h
Factoría Los Sánchez
+ Imaginary Landscape
Factory
Xup-xup. (30’)
Sala d’Exposicions Els Porxets

19.00h
Marie de Jongh –
Teatro Arriaga
| País Basc
Amour. (60’)
Estrena a la Comunitat Valenciana.
Centre Municipal Bernat i Bald

21.00h
Yllana
25 Yllana. (70’)
Poliesportiu Cobert

viernes 16/9

12.00h
Taller Municipal de Teatre
El silenci de l’estima. (itinerant 30’).
Mercat dels Divendres
De 18.00h a 18.45h (cada 5 mimuts)
Nacho Diago | València
La caja. (5’)
Claustre Espai Fuster

18.00h
Enric Monfort
& José Antonio Portillo
Biblioteca de ruidos y sonidos. (30’)
Casal Jove

18.00h
Cie. 1watt | França
Parfait Etat de Marche. (30’)
Per primera vegada a la Comunitat
Valenciana.
Itinerant Plaça Ajuntament i rodalies.

18.30h
Circ Bover | Illes Balears
Vincles. (45’)
Escenari Plaça de l’Ajuntament

19.30h
Cia. Maduixa | Sueca
Mulïer. (30´)
Estrena a la Comunitat Valenciana.
Plaça Jaume I – Esplanada Casal Jove
De 19.30h a 20.15h (cada 5 minuts)
Nacho Diago
La caja. (5’)
Claustre Espai Fuster

20.15h
Enric Monfort
& José Antonio Portillo
Biblioteca de Ruidos. (30’)
Casal Jove

20.00h
Cie. 1watt
Parfait Etat de Marche. (30’)
Itinerant Plaça Ajuntament i rodalies.

20.00h
Taller Municipal de Teatre
El silenci de l’estima. (itinerant 30’)
Plaça Ajuntament i rodalies

20.00h
La panda de Yolanda
| València
Metamorfosi —estrena. (60’)
Sala d’Exposicions Els Porxets

21.00h
Companyia ES
In. (45’)
Escenari Plaça de l’Ajuntament
De 21.00h a 21.45h (cada 5 minuts)
Nacho Diago
La caja. (5’)
Claustre Espai Fuster

21.45h
Taller Municipal Teatre
El silenci de l’estima. (itinerant 30’)
Plaça Ajuntament i rodalies

23.00h
Yllana | Madrid
25 Yllana —estrena. (90’)
Poliesportiu Cobert

23.00h
Kulunka Teatro | País Basc
Solitudes. (85’)
Estrena a la Comunitat Valenciana.
Centre Municipal Bernat i Baldoví

00.30h
Cia. Maduixa
Mulïer. (30’)
Plaça Jaume I – Esplanada Casal Jove

Subscriu-te a les Newsletter

Uneix-te al llistat de correu per rebre les últimes notícies i actualitzacions del la Mostra.

You have Successfully Subscribed!