Programación

miercoles 13/9

19:00h
Clase magistral a cargo de Mauricio Celedón (Chile). (70’)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

20:30h
Inauguración de la exposició Mulïer, creación escénica de la Cia.Maduixa.
Espai Claros – Els Porxets

22:30h
Cor de Teatre (Catalunya) con Allegro ––estreno en la Comunidad Valenciana. (75’)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

00:00h
Okidok (Bèlgica) con Slip experience ¬––por primera vez en la Comunidad Valenciana. (45’) Escenario Plaça de l’Ajuntament

jueves 14/9

10:30h
La Negra (València) con En els núvols ––Estreno absoluto. (45’). Sesión escolar.
Sala Esposiciones Els Porxets

De 17:30 a 22:00h
Exposición Mulïer, creación escénica de la Cia.Maduixa.
Espai Claros – Els Porxets

17:30h
La Negra con En els núvols. (45’)
Sala de Exposiciones Els Porxets

18:30h
La Finestra Nou Circ (València) con Circ Social. (45’)
Escenario Plaça de l’Ajuntament

19:30h
A Tempo Dansa / Pepa Cases (Vila-real) con De traca. (25’)
Explanada Casal Jove

De 19:00h a 22:30h
Instal·lació d’aire Arrima’t a la música.
Plaça Ajuntament

22:30h
Okidok con Slip experience. (45’)
Escenario Plaça de l’Ajuntament

viernes 15/9

17:30h
La Negra con En els núvols. (45’).
Sala de Exposiciones Els Porxets

18:00h
La Mecànica (Mallorca) con Els Ravinovich ––por primera vez en la Comunidad Valenciana. (40’)
Plaça Ajuntament y final Plaça Sant Pere.

De 18:30 a 22:00h
Exposición Mulïer, creación escénica de la Cia.Maduixa.
Espai Claros – Els Porxets

18:45h
Xa Teatre (Vila-real) con The Audition. (40’)
Escenariu Plaça de l’Ajuntament

De 19:00h a 23:30h
Instal·lació d’aire Arrima’t a la música.
Plaça Ajuntament

19:45h
Brincadeira (Catalunya) con Vertical ––por primera vez en la Comunidad Valenciana. (30’)
Itinerante Carrer Sequial

20:00h
Guillem Albà & Clara Peya (Catalunya) con Pluja ––estreno en la Comunitat Valenciana. (40’)
Casal Jove

De 19:00 a 23:00 h.
Tasta La Plaça. Cata de productos valencianos y de La Plaça.
Mercat Central (Entrada por C/ Mare de Déu)

20:15h
La Mecànica con Els Ravinovich. (itinerant 30’)
Plaça Ajuntament y cercanias

20:45h
A Tempo Dansa / Pepa Cases con De traca. (25’)
Plaça Ajuntament

21:15h i 22.30h
Truna (Gandia) con A la balconada. (30’)
Fachada Ateneu del Socorro – Carrer Sequial

23:00h
La Faux Populaire (França) amb Cirque Poussière. (60’)
Poliesportiu Cobert

23:00h
Blick Theatre (França) con Hullu ––estreno en la Comunidad Valenciana. (60´)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

23:00h
Guillem Albà & Clara Peya amb Pluja. (40’)
Casal Jove

00:15h
Cia. Estampades (Catalunya) con FAR ––estreno en la Comunidad Valenciana. (25´)
Campanar Sant Pere

00:45h
Brincadeira con Vertical. (40min)
Itinerante Plaça Sant Pere y final en explanada Casal Jove

sábado 16/9

18:00h
Visitants (Vila-real) con Tempus. (20’)
Itinerante Plaça Ajuntament y cercanias

De 18:30 a 22:00h
Exposición Mulïer, creación escénica de la Cia.Maduixa.
Espai Claros – Els Porxets

18:30h
La Tal (Catalunya) con Carilló. (20’)
Escenario plaça Ajuntament

19:00h
Cia.Quitter (València) con Tant de bo ––Estrena absoluta. (20’)
Sala de Exposiciones Els Porxets

19:00h
La Mecànica con Els Ravinovich. (itinerant 30’)
Plaça Ajuntament y Carrer Sequial

19:00h
Blick Theatre con Hullu. (60´)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

19:00h
La Faux Populaire con Cirque Poussière. (60’)
Poliesportiu Cobert

De 19:00h a 23:30h
Instal·lació d’aire Arrima’t a la música.
Plaça Ajuntament

19:30h
La Tal con Carilló. (20’)
Escenario plaça Ajuntament

19:30h
Visitants con Tempus. (20’)
Itinerante Plaça Ajuntament y cercanias

20:00h
La Mecànica con Els Ravinovich. (itinerant 30’)
Plaça Ajuntament y Carrer Sequial

De 19:00 a 23:00 h.
Tasta La Plaça. Cata de productos valencianos y de La Plaça.
Mercat Central (Entrada pel C/ Mare de Déu)

20:00h
Visitants con Tempus. (20’)
Mercat Central

20:15h
Cia.Quitter con Tant de bo. (20’)
Sala de Exposiciones Els Porxets

20:30h
Guillem Albà & Clara Peya con Pluja. (40’)
Casal Jove

21:00h
La Tal con Carilló. (20’)
Escenario plaça Ajuntament

21:30h
Truna con A la balconada
Fachada Ateneu del Socorro – Carrer Sequial

22:30h
Cia. Estampades con FAR. (25´)
Campanar Sant Pere

23:15h
Truna con A la balconada.
Fachada Ateneu del Socorro – Carrer Sequial

23:00h
Guillem Albà & Clara Peya amb Pluja. (40’)
Casal Jove

23:00h
Blick Theatre con Hullu. (60´)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

23:00h
La Faux Populaire con Cirque Poussière. (60’)
Poliesportiu Cobert

00:30h
Teatro del Silencio (França – Xile) con Doctor Dapertutto ––por primera vez a la Comunidad Valenciana. (40´) Itinerante, salida Jaume I.

domingo 17/9

De 11:30 a 14:00h
Exposición Mulïer, creación escènica de la Cia.Maduixa.
Espai Claros – Els Porxets

11:30h
Zig Zag Danza (Astúries) con Aupapá ––por primera vez en la Comunidad Valenciana. (35’)
Casal Jove

De 11.30h a 14:00h
Scura Produccions (Vila-real) con Ludi Planet. Espai de jocs, malabars i habilitats.
Plaça Ajuntament

12:30h
Zig Zag Danza con Aupapá. (35’)
Casal Jove

17:30h
Zig Zag Danza con Aupapá. (35’)
Casal Jove

De 18:30 a 22:00h

Exposición Mulïer, creación escénica de la Cia.Maduixa.
Espai Claros – Els Porxets

18:30h
Cia.Quitter con Tant de bo. (20’)
Sala de Exposiciones Els Porxets

19:00h
Aracaladanza (Madrid) con Vuelos ––estreno en la Comunidad Valenciana. (60’)
Centre Municipal Bernat i Baldoví

20:00h
Cia.Quitter con Tant de bo. (20’)
Sala d’Exposicions Els Porxets

20:30h
La Faux Populaire con Cirque Poussière. (60’)
Poliesportiu Cobert